هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

خرید 4 فروند هواپیمای سبک توسط کیش ایر و برقراری پرواز به 20 فرودگاه کشور

 • خرید 4 فروند هواپیمای سبک توسط کیش ایر و برقراری پرواز به 20 فرودگاه کشور

  خرید 4 فروند هواپیمای سبک توسط کیش ایر و برقراری پرواز به 20 فرودگاه کشور

  با ورود 4 فروند هواپیمای سبک از نوع Embraer195 توسط کیش ایر ، نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره کیش و سایرنقاط مرتفع می شود . 
  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ؛ این شرکت در راستای حفظ اصل مشتری مداری و  انجام رسالت خود بعنوان تنها شرکت هواپیمایی زیر مجموعه سازمان منطقه آزادکیش  در جهت کمک به توسعه پایدار جزیره وتقویت صنعت گردشگری وتوریسم در مروارید خلیج فارس  با اولویت توسعه شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و بین المللی و با رویکرد اتصال به جزیره زیبای کیش اقدام به توسعه ناوگان هوایی خود با الحاق 4 فروند هواپیمای سبک می نماید .
  کاپیتان جدیدی مدیر عامل محترم کیش ایر در بیان جزئیات ورود این هواپیماها افزودند : به منظور بهره مندی و پوشش نیاز هموطنانی که به لحاظ شرایط فرودگاه شهر خود و به دلیل عدم امکان  نشست و برخاست هواپیماهای استفاده شده در ایرلاینهای داخلی بالاخص  کیش ایر از امکان بهره برداری از پتانسیل های گردشگری، تجاری و صنعتی جزیره کیش بی بهره بودند؛ برنامه الحاق 4 فروند هواپیمای سبکتر را در برنامه خود قرارداده ایم که  با لطف پروردگار تلاش می گردد تا پایان  سالجاری به ناوگان کیش ایر ملحق گردند. 
  هواپیماهای مذکور  از نوع جت امبرائر 195 با سال ساخت 2008 و 2010 ، با 108 صندلی و ساخت کشور برزیل می باشند که انشاءالله به محض ورود به ناوگان هوایی کیش ایر  نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره زیبای کیش و سایرنقاط را مرتفع می نمایند.
  لازم بذکر است کیش ایر با بهره برداری از 14 فروند هواپیمامشتمل بردوفروندهواپیمای  ایرباس 321، دو فروند هواپیمای ایرباس 320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر100 و با  برقراری میانگین 68 سورتی پرواز روزانه و همچنین اتصال مراکز و شهرهای 20  استان به جزیره کیش موفق به تأمین نیاز پروازی هموطنان عزیز گردیده است .  

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت