هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار

 • پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار

  پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار

  « ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»


  روز خبرنگار یاد آور عزم و همت مجاهدانه مردان و زنانی است که برای روايت حق و حقیقت، بيرق اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و با همتي بلند و انديشه اي آزاد، مسیر اعتدال را با نگاهي عدالت محور مي پيماند. مجاهداني كه در عمل به رسالت بزرگ خويش و حفظ حرمت قلم از نثار جان خود هراسي ندارند.

  17 مرداد روز خبرنگار فرصتي ارزشمندي است براي عرض تبريك و خدا قوت به انسان هاي بلند همتي كه  با دوري از حب و بغض و تعصب براي باز نمایی حقایق جامعه مي كوشند و وجدان بيدار زمان خويش هستند.

  فضاي امروز كشور ما بيش از هر زمان ديگر نيازمند آگاهي بخشي، ارتباط موثر، اعتدال و امید است و رسانه ها موثرترين عوامل ايجاد و تثبيت چنين فضايي هستند تا منافع ملی کشور حفظ شده و حركت ايران اسلامي در مسير موفقيت تسريع و تضمين شود.

  در جزيره كيش نيز تلاش اصحاب سخت كوش رسانه انعكاس مناسب فعاليت هاي دولت تدبير و اميد را در جهت رونق و آباداني اين خطه زر خيز از ايران اسلامي به همراه داشته است. فعاليتي پويا و ارزشمند كه شايسته است با هدف معرفي بهتر كيش در عرصه ملي و بين المللي بيش از پيش قوت گيرد.

  ضمن تبريك روز گرانقدر خبرنگار به يكايك مجاهدان عرصه رسانه و با درود به روان پاک شهیدان خانواده بزرگ اطلاع رسانی که در راه پاسداري از حق و حقيقت و اعتلاي نام ايران اسلامي، دلاورانه ايستادند از درگاه خداوند متعال برای تمامي خبرنگاران متعهد و کوشای سرزمین مان، به ویژه اصحاب محترم رسانه در جزيره زيباي كيش سعادت و سلامت و توفیق پویشی آگاهانه  از درگاه حضرت حق مسئلت می نمايم.

  منبع خبر:WWW.KISH.IR
  تاریخ درج:
  بازگشت