هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

 • پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  بسم الله النور


  فرا رسیدن فرخنده میلاد حضرت علی بن موسی الرّضا (ع) هشتمين میراث دار گنج عصمت و سکان دار سفینه ولایت را به تمامي مسلمانان به ويژه ساكنان و گردشگران جزيره زيباي كيش تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

  يازدهمين روز ذي القعده مصادف است با طلوع خورشید درخشان خاوران، حضرت ثامن الحجج (ع) که حرم امن و با صفای ايشان پناهگاه دلشکستگان و درماندگان غریب است. امام بزرگوري كه عطر حضورش در مشهد الرضا پايتخت قلوب مشتاقان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام، ايرانيان را، به اقيانوس عرفان علوي وصل  مي كند.

  در اين ميلاد فرخنده، با نگاهي گذرا به زندگاني پر فراز و نشيب اين امام همام در مي يابيم كه تبحر بي نظير ايشان در جميع علوم رايج آن زمان توانست تمامي توطئه هاي دشمنان براي ضربه زدن به دين مبين اسلام و ايجاد تفرقه بين مسلمانان را با شكست مواجه كند. اميد است تا همه مسلمانان جهان با تفكر و تعمق در سيره زندگاني حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بتوانند در مسير دينداري و علم و انديشه گام برداشته و با تلاش براي كسب علوم مختلف در برابر دشمنان دين اسلام در عرصه هاي مختلف سياسي و اجتماعي پيروز شوند. 

  ضمن تبريك اين عيد خجسته به تمامي گردشگران و ساكنان جزيره زيباي كيش از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سر چشمه زلال رحمت الهی را مسألت دارم.

             علي اصغر مونسان

        رییس هیئت مدیره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش

  منبع خبر:WWW.KISH.IR
  تاریخ درج:
  بازگشت