هواپیمایی کیش 
 
رونق تولید
مراسم بازنشستگی و تقدیر از کاپیتان جدیدی در شرکت هواپیمایی کیش
 • مراسم بازنشستگی و تقدیر از کاپیتان جدیدی در شرکت هواپیمایی کیش

  مراسم بازنشستگی و تقدیر از کاپیتان جدیدی در شرکت هواپیمایی کیش


  از زحمات چندین ساله کاپیتان محمد تقی جدیدی تقدیر بعمل آمد .

  چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، سالیان متمادی از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف شرکت، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند. 

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، طی مراسمی در سالن کنفرانس این شرکت با حضور معاونین ، مدیران و تنی چند از کارکنان شرکت ، پس از بریدن کیکی با نام و تصویر ایشان  و ایراد بیانات مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای کاپیتان نصرفرد و سایرین در خصوص خدمات کاپیتان جدیدی ، از مساعی ارزنده او در شرکت کیش ایر با اهدای لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد .

  کاپیتان محمد تقی جدیدی که 17 هزار ساعت پرواز را با انواع هواپیماهای جنگی و مسافربری در کارنامه خود دارد بخاطر حضور فعال و داوطلبانه در ماموریتهای مختلف برون مرزی موفق به اخذ مدال فتح از دستان مبارک مقام معظم رهبری گردید . از عملکرد بارز ایشان در زمان تصدی نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعاملی کیش ایر ، الحاق 2 فروند هواپیمای ایرباس A321 به ناوگان کیش ایرکه در آن مقطع در زمره جوانترین ایرباس ناوگان کشور محسوب می شد می توان ذکر نمود و سرانجام پس از سالها خدمت به مقام پر افتخار بازنشستگی نائل گردید .

  ضمنا طی برگزاری مراسم دیگری در پای پرواز در جزیره کیش از زحمات ایشان بعنوان یکی از خلبانان شرکت نیز قدردانی گردید . انداختن حلقه گل بر گردن ایشان ، انجام دکلمه و سرود توسط کودکان ملبس به یونیفرم خلبانی و مهمانداری از دیگر برنامه های اجراشده در مراسم پای پرواز بود . 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت