هواپیمایی کیش 
 
رونق تولید
حضور پر رنگ كيش اير در نهمين نمايشگاه بين المللي هوايي و هوانوردي ايران در كيش
 • حضور پر رنگ كيش اير در نهمين نمايشگاه بين المللي هوايي و هوانوردي ايران در كيش

  حضور پر رنگ كيش اير در نهمين نمايشگاه بين المللي هوايي و هوانوردي ايران در كيش

  شرکت هواپیمایی کیش با ارائه توانمندیهای خود ، حضوری پررنگ در Airshow2018 جزیره کیش داشت . 

   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شركت هواپيمايي کیش ، این شرکت طي انجام برنامه ريزيهاي لازم جهت حضور پررنگ خود در نمايشگاه و استفاده از فرصت ايجاد شده بمنظور نمايش توانمنديها و استفاده از فضاي مهيا شده جهت انجام تعامل با ساير شركتهاي حوزه صنعت هوايي بحمداله موفق به اخذ دستاوردهاي مطلوب در ايام نمايشگاه گرديد . 

  اين شركت با برگزاري جلسات كارشناسي و انجام مذاكرات با بسياري از شركتهاي داخلي و خارجي مرفق به انعقاد قراردادهاي مختلف در حوزه هاي فني، عمليات و بازرگاني گرديد. بر اساس برنامه ريزيهاي صورت پذیرفته ، اين شركت موفق به ارائه توانمنديهاي خود در حوزه فني مشتمل بر معرفي كارگاه مجهز تست هاي غير مخرب NDT ، كارگاه چرخ هواپيما ،كارگاه ترمز هواپيما (در حال احداث) ،كارگاه اويونيك (در حال احداث) ،كارگاه تعمير باطري هواپيما و طرح ساخت آشيانه جديد در طرح جامع فرودگاه كيش ارائه گرديد . 

      خاطر نشان می گردد معرفي خطوط پروازي اين شركت بالاخص مسيرهاي پروازي منتهي به جزيره كيش كه در راستاي رسالت كيش اير در توسعه صنعت گردشگري است ازساير برنامه هاي اين شركت در نمایشگاه مذکور می باشد بگونه اي كه از سال گذشته كيش ايرموفق به افزايش ١٨ درصدي پروازهاي خود از مبادي مختلف به مقصد جزيره كيش شده است. 

    نمايش تولید سرویس های فعلی و آتی کترینگ پروازی، پذیرایی از بازدیدکنندگان توسط کترینگ شرکت ، برگزاری مسابقه آشپزی ، فروش بلیط با 20 درصد تخفیف ویژه ایام نمایشگاه ، اجرای نمایش پروازی توسط کودکان ملبس به یونیفرم خلبانی و مهمانداری ، اجرای برنامه سیمیلاتور پروازی ، انجام قرعه کشی و اهدای بلیط رفت و برگشت رایگان پروازی وارائه هدایای تبلیغاتی از دیگر برنامه های ارائه شده در ايام نمايشگاه بود که توجه بازدیدکنندگان بسیاری را بخود جلب نموده است. 


  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت