هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی منابع انسانی در شرکت هواپیمایی کیش
 • برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی منابع انسانی در شرکت هواپیمایی کیش

  برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی منابع انسانی در شرکت هواپیمایی کیش

  مراسم روز ملی منابع انسانی ، به مدد مدیرعامل محترم و همت مدیریت روابط عمومی کیش ایر برگزار گردید . 

  به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش، روز 25 فروردین به همت مدیران منابع انسانی شرکتها  و رایزنی های مکرر و جلسات متعدد با مسئولان ذیربط به روز ملی منابع انسانی مزین گردید تا فرصتی مناسب باشد به جهت قدردانی و تشکر از زحمات پرسنل ساعی در بخش مدیریت منابع انسانی سازمانها و شرکتها .     

  به همین مناسبت در مراسمی که با حضور نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ، معاون اداری و مالی ، مدیریت منابع انسانی به همراه کارشناسان مربوطه در سالن اجتماعات کیش ایر برگزار گردید از زحمات و تلاشهای ارزنده این عزیزان به جهت تأمین نیروی متخصص و کارآزموده بعنوان سرمایه شرکت ، رفع مشکلات و دغدغه های همکاران و استفاده از ابزار تشویقی مناسب جهت حفظ و ارتقاء انگیزشی ایشان بمنظور ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، تقدیر بعمل آمد . در متن لوح تقدیر اهدای از سوی مدیرعامل آمده است :

   بدون شک، اصلی‌ترین عامل اجرایی شدن راهبردها و برنامه‌های اجرایی هر سازمانی، بدنه نیروی انسانی آن است. نقش منابع انسانی‌ سازمان‌ها در همه رده‌ها از مدیریت ارشد گرفته تا میانی و بدنه کارشناسی و اجرایی را هم در دوران رونق اقتصادی و هم در دوران رکود به خوبی می‌توان احساس کرد. شاید بتوان گفت در فضای رقابت شدید کسب و کار، مهمتر از جذب نیروی انسانی کارآمد، توانمندسازی و نگهداشت این دارایی ارزنده است که می‌تواند نقش کلیدی در موفقیت یا شکست سازمان ایفا نماید.

  گفتنی است در پایان این مراسم ، لوح تقدیر به همراه شاخه گل به حاضرین اهداء گردید . 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت