هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

اهدای عیدی شرکت هواپیمایی کیش به اولین مسافرین نوروزی 96

 • اهدای عیدی شرکت هواپیمایی کیش به اولین مسافرین نوروزی 96

  اهدای عیدی شرکت هواپیمایی کیش به اولین مسافرین نوروزی 96  نخستين گروه از گردشگران نوروزي جزيره كيش در سال 1396 با برگزاري مراسم استقبال ويژه وارد فرودگاه بين المللي كيش شدند و از دريافت بسته هاي هدايا بر روي تسمه حمل بار شگفت زده شدند. 
  به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شرکت هواپیمایی کیش ،به دنبال ابتکار عمل این مدیریت در سال گذشته که با استقبال پرشور مسافرین و ثبت این طرح به نام کیش ایر گردید ، امسال نیز برای چهارمین بار متوالی ، 170 مسافر پرواز 7053  این شركت  به عنوان نخستين پرواز ورودي به جزيره كيش در سال 1396 ، پس از استقبال از سوي مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت کیش ایر ، مدیر فرودگاه کیش و دیگر مسئولین حاضر در فرودگاه ، به جاي چمدان هاي خود بر روي تسمه حمل بار با بسته هاي هديه منقش به نام خود مواجه شدند.
  كودكان گردشگر حاضر در پرواز كيش اير علاوه بر بسته هاي هديه ، هداياي ديگري نيز در بدو ورود به سالن ترمينال فرودگاه بين المللي كيش از دست كودكان كيش در لباس مهمانداران و كادر پروازي این شرکت دريافت كردند که این کار نیز طرح ابتکاری  این شرکت بود و برای اولین بار ویژه ایام نوروز 94 رونمایی گردید. این طرح نیز امسال برای سومین بار متوالی از 28 اسفند ماه تا 8 فروردین ماه 96 به اجرا در می آید .
  ضمنا اهداي هديه تبريك روز تولد به 5 تن از مسافران متولد اول فروردين یکی از بخش هاي اين مراسم بوده  كه مورد استقبال گردشگران نوروزي قرار گرفت.
  يكي از مسافران اين پرواز كه از دريافت هدايا شگفت زده شده بود گفت: اين اتفاق غيرمنتظره بسيار جذاب بود و انجام برنامه هاي جذاب ابتكاري مي تواند در جذب گردشگران تاثير زيادي داشته باشد.
  خاطر نشان می گردد شرکت کیش ایر امسال برای اولین بار نیز با ساخت سازه ای شبیه کلاه خلبان در سالن ورودی فرودگاه اقدام به عکاسی رایگان از مسافران نوروزی خردسال و اهدای تخته شاسی کرد که موجب رضایتمندی مسافرین دیگر شرکتهای هواپیمایی گردید . همچنین ساخت تن پوش هواپیما به منظور ارتباط بیشتر با کودکان و مسافران از دیگر برنامه هایی بود که برای اولین بار توسط کیش ایر صورت می پذیرفت . 
  اين طرح با مدیریت روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش و با مشاركت شرکت های فرمند ، تاپ تورز و بالاخص همکاری صمیمانه شرکت میتا کیش به عنوان اسپانسر مالی به مرحله اجرا رسيده است. 
    لازم به ذکر است این مدیریت در سال گذشته نیز به گونه دیگری برای اولین مسافرین ورودی برنامه ویژه ای اجرا نمود و لبخند شادی را بر لبان آنان جاری ساخت .

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت