هواپیمایی کیش 
 
رونق تولید
اعزام سفیران فرهنگ صلح و گردشگران سیار به کشور دوست و همسایه گرجستان با حمایت شرکت هواپیمایی کیش
 • اعزام سفیران فرهنگ صلح و گردشگران سیار به کشور دوست و همسایه گرجستان با حمایت شرکت هواپیمایی کیش

  اعزام سفیران فرهنگ صلح و گردشگران سیار به کشور دوست و همسایه گرجستان با حمایت شرکت هواپیمایی کیش  پرواز شماره 6079 کیش ایر به مقصد تفلیس میزبان سفیران فرهنگ صلح و گردشگران موزه سیار بود .

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، در راستای حمایت از صلح جهانی و برقراری آن در صحنه     بین المللی ، این مدیریت بر آن شد تا طی همکاری با مدیریت موزه سیار کودک سفیران فرهنگ صلح ، طرح آموزش کودکان در رابطه با فرهنگ گردشگری و تأثیر آن در ایجاد صلح و وفاق را با اقلام موزه ( عروسکهای قاشقی که در میراث ناملموس کشور به ثبت رسیده است ) در قبل پرواز ، حین و بعد پرواز تهران تفلیس امروز به اجرا درآورد.

  خاطر نشان می گردد این اقدام که برای اولین بار در جهان به اجرا در می آید و هدف از آن برقراری عدالت آموزشی و دسترسی آسان همه کودکان به آموزشهای موزه ای ، ترویج انسانی زیستن ، انسانی اندیشیدن ، تمرین مشارکت و مسئولیت پذیری ، توجه به میراث فرهنگی ، پیوند انسانها و فرهنگ های گذشته به حال و آینده ، توجه به ارزشهای ایرانی اسلامی و انطباق آن با مسائل جهانی و فرهنگ صلح ، آموزش ، فرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی کودکان ، نزدیک سازی تجارب صلح در زندگی کودکان ، ترویج صلح درونی ، تحکیم هویت ملی ، تشکیل شبکه حامیان موزه کودک در سطح ملی و بین المللی ( موزه چمدانی ) تشکیل شبکه موزه های بین المللی سیار فرهنگ ملل در سطح بین المللی می باشد . از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این سفر ، دیدار با سفیر ایران در گرجستان و بازدید از موزه ملی گرجستان است . موزه سیار سفیران فرهنگ صلح عضو icom شورای بین المللی موزه ها می باشد و اخیرا بعنوان سفیر صلح کودکان از سوی نمایندگی icom  ایران منصوب گردیده است. 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت