هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
اخذ موفقیت در تمدید مجدد گواهینامه IOSA توسط شرکت هواپیمایی کیش
 • اخذ موفقیت در تمدید مجدد گواهینامه IOSA توسط شرکت هواپیمایی کیش

  اخذ موفقیت در تمدید مجدد گواهینامه IOSA توسط شرکت هواپیمایی کیش

  گواهینامه IOSA   شرکت هواپیمایی کیش برای پنجمین بار متوالی تمدید گردید . 
  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ،  این شرکت بعنوان اولین شرکت هواپیمایی موفق به اخذ مجوز IOSA گردیده است که این موفقیت برای پنجمین مرتبه ادامه پیدا کرده است. 
     لازم به ذکر است بازرسان IOSA جهت بازدید از شرکت هواپیمایی کیش و ارائه گواهینامه برای پنجمین مرتبه ،    مهر ماه سالجاری وارد این شرکت شدند وپس از بازدید از کلیه قسمتهای شرکت و Aduit واحدهای مختلف پس از  5 روز به کار خود پایان داده و در 11 بهمن ضمن ارسال گواهینامه مربوطه این موفقیت را به مدیرعامل شرکت تبریک گفتند . 
  IOSA مخففی از  IATA Operational Safety Audit   می باشد و بازرسی IOSA از 8 قسمت یک شرکت هواپیمایی مشتمل بر فنی، عملیات پرواز، عملیات کابین، عملیات دیسپچ، عملیات بار، حراست و سازمان مدیریت انجام می گردد . این بازرسی توسط کارشناسان یاتا جهت تداوم و یا  عضویت جدید شرکت مربوطه صورت می گردد که در نهایت گواهینامه IOSA با اعتبار 2 ساله برای آن شرکت صادر می گردد. هدف دیگر این بازرسی ارتقای ایمنی پرواز شرکت مربوطه می باشد لذا آن شرکت پس از اخذ گواهینامه از امکانات IATA ( آموزش، اطلاعات ایمنی، نحوه حمل بار و غیره..)  بصورت آنلاین و بروز برخوردار می گردد.  

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت