جهت پشتیبانی و سوال پیرامون رزرو و خرید بلیت از وب سایت کیش ایر می توانید به صورت شبانه روزی با شماره 48680000 (بخش پاسخگویی وب سایت) تماس حاصل نمایید.
به منظور شفاف سازی فرایند فروش بلیط به مسافران محترم ، ارائه برخی توضیحات ضروری به نظر می رسد:
فرایند خرید بلیط شامل از طریق وب سایت شرکت هواپیمایی کیش شامل 7 مرحله زیر است :
1-    مرحله  اول ، انتخاب مسیر پروازی، نوع بلیت، تاریخ و تعداد مسافر:
در پنل رزرو مندرج در صفحه اول وب سایت ، متقاضی بلیط قادر خواهد بود ضمن انتخاب مبداء و مقصد مورد نظر، تاریخ مسافرت و تعداد مسافر ( به تفکیک بزرگسال ،کودک و نوزاد)  وهچنین یک طرفه و دو طرفه بودن پرواز بلیت خود را انتخاب نماید. همچنین بوسیله کلیک بر روی قسمت "پیشنهاد های ویژه" بر روی صفحه اصلی متقاضی بلیط میتواند به ازای یک مسافر بزرگسال به مرحله دوم برود.
2-    مرحله دوم ،تایید تاریخ پرواز:
در این قسمت اطلاعات متقاضی از مرحله قبل نمایش داده شده و مسافر میتواند جهت تغییر آن به مرحله اول بازگشته و یا در صورتیکه اطلاعات صحیح است به مرحله بعد برود.
3-    مرحله سوم ،انتخاب ساعت پرواز :
در این مرحله ساعت یا ساعتهایی که پرواز مورد نظر انجام می پذیرد، جهت انتخاب نمایش داده می شود .
مسافر ضمن مشاهده ساعت آغاز و پایان پرواز و مدت زمان طول پرواز ، قادر خواهد بود قیمت خود را نیز در دو کلاس مختلف Economy یا Business انتخاب می نماید.در صورتیکه یکی از ردیفهای رفت و یا برگشت خالی باشد به منزله عدم وجود پرواز در آن تاریخ بوده و مسافر جهت اصلاح آن می بایست به مرحله اول برود.
مبلغ هر بلیط در پروازهای داخلی شامل مبلغ پایه آن به علاوه 1% هزینه عوارض هلال احمر ، 50000 ریال هزینه عوارض فرودگاهی و5% هزینه عوارض شهرداری خواهد بود.نرخ بلیط های شرکت ثابت نبوده و با توجه به آزاد سازی نرخ و سیاستهای شرکت میتواند در روزها یا ساعتهای خاص متغیر باشد.
4-    مرحله چهارم ، ورود به سایت:
در این مرحله متقاضی خرید بلیت جهت ادامه می بایستی در سایت ورود پیدا کند. در صورتی که قبلاً فرایند ثبت نام صورت پذیرفته باشد، هویت شخص رزرو کننده بر اساس نام کاربری و رمز عبوری را که قبلا از طریق عضویت در کلوب مسافران بدست آورده، در قسمت سبز رنگ شناسایی می شود. در صورتیکه عضویتی از قبل صورت نگرفته باشد ، از پنل آبی رنگ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام می شود.
5-    مرحله پنجم ،ثبت مشخصات مسافران :
در این مرحله اطلاعات مورد نیازمسافران وارد میگردد. وارد نمودن اطلاعات فارسی جهت مسافران با ملیت ایرانی الزامی خواهد بود. همچنین هرگونه مشکل در فرایند پروازی مسافر که به دلیل قصور در وارد نمودن کامل اطلاعات باشد بر عهده شخص رزرو کننده خواهد بود.
6-    مرحله ششم ،پیش نمایش اطلاعات:
این مرحله اطلاعات مربوط به مسافر و شخص رزرو کننده  و برخی اطلاعات مربوط به پرواز وی را به رزرو کننده نمایش می دهد و وی در صورت تایید میتواند به مرحله پرداخت بانک برود . این پیش فاکتور قابلیت پرینت یا ایمیل به خود فرد را صورت نیاز دارد. بدیهی است در صورت هرگونه اشتباه در اطلاعات می بایست به مراحل قبل مراجعه نموده تا نسبت به مرتفع نمودن آن اقدام نماید.
7-    مرحله هفتم،پرداخت در بانک :
 در این مرحله از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ، بهای بلیت پرداخت می گردد. پس از پرداخت ، فرایند خرید مجدداً به وب سایت شرکت هواپیمایی کیش بازگردانده خواهد شد.
8-    مرحله هشتم، برگشت از بانک و دریافت رسید:
 اطلاعات خرید بلیت در این مرحله به کاربر نمایش داده میشود و برای شخص رزرو کننده ایمیل می گردد.
 
جهت عضویت در کانال رسمی کیش ایر در تلگرام کلیک کنید.