پروازهای داخلی هواپیمایی کیش از مبداء تهران از ترمینال 1 فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

توجه ویژه برای خریداران بلیت دبی:

1- هرگونه تغییر و اصلاح نام مسافر منوط به ابطال رزرو و پرداخت هزینه استرداد به مبلغ 700000 ریال می باشد.

2- ابطال رزرو یکطرفه (OW) و یا رفت و برگشتی (RT) مشمول پرداخت هزینه ابطال و استرداد به مبلغ 700000 ریال می باشد.

3- در صورتیکه مسافر دارای رزرو رفت و برگشت در مسیر کیش – دبی – کیش باشد، مجاز به ابطال و استرداد مسیر کیش – دبی نمی باشد.

4- در صورتیکه مسافر دارای رزرو رفت و برگشت در مسیر کیش – دبی – کیش بوده و مسیر رفت را استفاده کرده باشد، جهت استرداد مسیر دبی – کیش ، ابتدا مسیر رفت (کیش – دبی ) 70 درصد نرخ Y (RT) محاسبه می گردد.

5-  حداقل اعتبار گذرنامه برای سفر 6 ماه می باشد.

6-  اخذ ویزا بعهده مسافر بوده و کیش ایر در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

7- امکان خرید اینترنتی بلیت یک طرفه دبی - کیش تنها برای مسافران ایرانی (پاسپورت ایرانی)  می باشد و مسافران غیر ایرانی مجاز به خرید بلیت یک طرفه دبی - کیش نمی باشند و در فرودگاه دبی پذیرش نمی گردند. در صورت خرید توسط مسافران غیرایرانی، مسئولیت آن بر عهده شخص مسافر می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
8- مسافران غیرایرانی که بلیت دبی - کیش - دبی خریداری می نمایند، می بایستی جهت استعلام در خصوص مبلغ و نحوه پرداخت Security Deposit با دفاتر دبی یا جزیره زیبای کیش به شماره های 07644456519 و 0097142720006 تماس حاصل نمایند. 
9- مسافر می بایست 3 ساعت قبل از پرواز جهت انجام تشریفات سفر ، تحویل بار و دریافت کارت پرواز به همراه مدارک مورد نیاز سفر به کانتر (و یا در صورت نیاز دفتر) شرکت هواپیمایی کیش در فرودگاه مربوطه مراجعه نماید.


قابل توجه متقاضیان بیمه مسافرت:
کلیه مسافران (و یا نماینده ایشان به عنوان خریدار بلیت و کاربر وب سایت) متقاضی بیمه حین سفر ، ضمن مطالعه و قبول شرایط بیمه که در این آدرس گردآوری شده (اینجا کلیک کنید)، اقدام به پرداخت مبلغ بیمه نامه می نمایند.