پروازهای داخلی هواپیمایی کیش از مبداء تهران از ترمینال 1 فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

توجه ویژه برای خریداران بلیت دبی:

1- هرگونه تغییر و اصلاح نام مسافر منوط به ابطال رزرو و پرداخت هزینه استرداد به مبلغ 700000 ریال می باشد.

2- ابطال رزرو یکطرفه (OW) و یا رفت و برگشتی (RT) مشمول پرداخت هزینه ابطال و استرداد به مبلغ 700000 ریال می باشد.

3- در صورتیکه مسافر دارای رزرو رفت و برگشت در مسیر کیش – دبی – کیش باشد، مجاز به ابطال و استرداد مسیر کیش – دبی نمی باشد.

4- در صورتیکه مسافر دارای رزرو رفت و برگشت در مسیر کیش – دبی – کیش بوده و مسیر رفت را استفاده کرده باشد، جهت استرداد مسیر دبی – کیش ، ابتدا مسیر رفت (کیش – دبی ) 70 درصد نرخ Y (RT) محاسبه می گردد.

5-  حداقل اعتبار گذرنامه برای سفر 6 ماه می باشد.

6-  اخذ ویزا بعهده مسافر بوده و کیش ایر در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

7- امکان خرید اینترنتی بلیت یک طرفه دبی - کیش تنها برای مسافران ایرانی (پاسپورت ایرانی)  می باشد و مسافران غیر ایرانی مجاز به خرید بلیت یک طرفه دبی - کیش نمی باشند و در فرودگاه دبی پذیرش نمی گردند. در صورت خرید توسط مسافران غیرایرانی، مسئولیت آن بر عهده شخص مسافر می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
8- مسافران غیرایرانی که بلیت دبی - کیش - دبی خریداری می نمایند، می بایستی جهت استعلام در خصوص مبلغ و نحوه پرداخت Security Deposit با دفاتر دبی یا جزیره زیبای کیش به شماره های 07644456519 و 0097142720006 تماس حاصل نمایند. 
9- مسافر می بایست 3 ساعت قبل از پرواز جهت انجام تشریفات سفر ، تحویل بار و دریافت کارت پرواز به همراه مدارک مورد نیاز سفر به کانتر (و یا در صورت نیاز دفتر) شرکت هواپیمایی کیش در فرودگاه مربوطه مراجعه نماید.


قابل توجه متقاضیان بیمه مسافرت:
کلیه مسافران (و یا نماینده ایشان به عنوان خریدار بلیت و کاربر وب سایت) متقاضی بیمه حین سفر ، ضمن مطالعه و قبول شرایط بیمه که در این آدرس گردآوری شده (اینجا کلیک کنید)، اقدام به پرداخت مبلغ بیمه نامه می نمایند.   


جهت عضویت در کانال رسمی کیش ایر در تلگرام کلیک کنید.